خدمات بازیابی اطلاعات سرور های فیزیکی

(DAS، NAS، SAN)

بازیابی اطلاعات سرور

بازیابی اطلاعات سرور

با خدمات تخصصی و بدون ریسک عیب­ یابی ما، دیگر ریسکی در رابطه با از دسترفتن داده­ ها در اثر تلاش برای بازیابی اطلاعات سرور ها وجود ندارد؛ گروه متخصصان ما اینجا آماده خدمت­ رسانی به شما هستند. ما این مسئله را درک کرده­ ایم که اطلاعات سرور شما بسیار حیاتی هستند و بدون خستگی آماده کمک رسانی برای بازیابی اطلاعات سرور مورد نیاز شما هستیم. فقط کافیست هاردهای سرور خود را به ما برسانید، می ­توانید مطمئن باشید که بهترین سرویس در دسترس شماست.

گروه مهندسان ما در بازیابی اطلاعات سرور های DAS، NAS و SAN از هر مدل و برندی ،تخصص بالایی دارند. فراتر از همه اینها، میزان موفقیت ما درسطحی بالاتر از متوسط همه ی شرکت های دیگر است. ما اطلاعات شما را نیز در شرایط رقابتی و با صرفه ،از لحاظ هزینه بازیابی می ­کنیم.

بازیابی اطلاعات سرورهای سازمانی و شرکتی به صورت کاملا تخصصی با هر نوع برندی

ما بازیابی اطلاعات سرور از هر نوع برند و پلتفورمی را پشتیبانی کرده و ریکاوری می‌کنیم. با ما تماس بگیرید و با متخصصان ما در خصوص هرچه سریعتر و بهتر بازیابی اطلاعات سرور حساس خود (در مقایسه با همه رقبای دیگر) صحبت کنید.

سرورهایی که ما پشتیبانی می کنیم:

 • بازیابی اطلاعات سرور HP
 • بازیابی اطلاعات سرور Asus
 • بازیابی اطلاعات سرور Dell
 • بازیابی اطلاعات سرور Apple
 • بازیابی اطلاعات سرور IBM
 • بازیابی اطلاعات سرور Intel
 • بازیابی اطلاعات سرور Oracle
 • تعمیر و بازیابی اطلاعات هارد های SASسرور

ما در ریکام ریکاوری ، در هر روز به چندین مورد بازیابی اطلاعات سرور و بازیابی اطلاعات هارد و  تعمیر هارد رسیدگی می‌کنیم ، هارد یا سرور شما از هر نوع برندی که باشند برای ما مهم نیست ، ما ار همه آنها پشتیبانی می کنیم. با اینکه هیچ دو موردی مثل هم نیستند، اما مهندسان ما با همه آن ها آشنایی کامل دارند، بنابر این صرف نظر از نوع هارد و سرور می‌توانید انتظارات زیر را از ما داشته باشید :ما می دانیم هنگامی که اطلاعات سرور خود را از دست داده اید چه فاجعه غم انگیزی برای شما و سازمان شما رخ داده است ،از این رو جهت رفاه حال شما خدمات اورژانسی به صورت ۲۴ ساعته در همه ایام هفته (شبانه روزی)در موارد بحرانی برای بازیابی اطلاعات از دست رفته ارائه می دهیم.

 • ارتباطات واضح و بدون استفاده از اصطلاحات تخصصی
 • پشتیبانی تخصصی و کاربر پسند
 • تضمین پرداخت هزینه در قبال موفقیت بازیابی
 • بدون هزینه‌ها یا عوارض جانبی
 • بررسی تخصصی اولیه به صورت سریع و رایگان

ما می دانیم هنگامی که اطلاعات سرور خود را از دست داده اید چه فاجعه غم انگیزی برای شما و سازمان شما رخ داده است ،از این رو جهت رفاه حال شما خدمات اورژانسی به صورت ۲۴ ساعته در همه ایام هفته (شبانه روزی)در موارد بحرانی برای بازیابی اطلاعات از دست رفته ارائه می دهیم.

بازیابی اطلاعات سرور شبکه چیست؟

بازیابی اطلاعات سرور شبکه به معنای دستیابی به اطلاعات غیر قابل دسترس است. از دست دادن اطلاعات می‌تواند سبب بروز مشکلات نرم‌افزاری، امنیتی،اختلال در کار سازمان و حتی عملکرد نادرست مکانیکی و مواردی از این قبیل شود. صرف نظر از علت بروز مشکل، ریکام می‌تواند به شما کمک کند!                                                                                                                                                                                                    

چقدر طول می‌کشد تا داده‌های سرور بازیابی شوند؟

برای تعیین چارچوب زمانی، ابتدا باید مشکل را ارزیابی کنیم؛ ارزیابی معمولا بین ۱ تا ۲ روز کاری طول می کشد . ولی ارزیابی سریع، فقط چند ساعت به طول می‌انجامد. مدت زمان ارائه خدمات ما بین ۳ تا ۸ روز کاری است. با این حال، اگر به خدمات سریع و اورژانسی نیاز داشته باشید، ما ۷ روز هفته را به صورت ۲۴ ساعته کار می‌کنیم تا به سرعت اطلاعات مورد نیازتان را در اختیار شما قرار دهیم.

هزینه بازیابی اطلاعات سرور شبکه چقدر است؟

مقدار این هزینه در موارد مختلف متفاوت است. به محض اینکه مهندسان ما روش حل مشکل شما را ارزیابی کردند، کارشناسان ما با شما تماس می گیرند و مدت زمان و هزینه برآوردی را خدمتتان اعلام می کنند که در صورت تایید و موافقت شما مراحل بازیابی اطلاعات شروع می شود. پیشنهادهای ما به راحتی قابل درک و مقدار پیشنهاد شده دقیقاً همان مقداری است که باید پرداخت شود.

در اینجا تعدادی از متداولترین سؤالات پرسیده شده در رابطه با بازیابی اطلاعات سرور آمده است. اگر سؤال‌های بیش‌تری دارید، یا اگر مایل به تحلیل و بررسی اولیه رایگان و یا تخمین قیمت مبتنی بر ارزیابی هستید، همین امروز با ما تماس بگیرید!

پیشتاز در بازیابی اطلاعات سرور

ریکام ریکاوری، بدون توجه به نوع و برند شرکت سازنده سرور، قادر به کمک­ رسانی است!

ما یک تاریخچه درخشان از موفقیت­ های فراوان در بازیابی اطلاعات حساس کاری داریم. ما داده ­هایی را بازیابی کرده­ ایم که دیگران قادر به انجام آن نبوده ­اند!

فراتر از همه موارد، ما زمانی را به ارزیابی مشکل به وجود آمده و دستیابی به یک راه حل ، بر اساس نیازهای شما اختصاص می دهیم. به جای اینکه از یک راه حل کلی برای حل مشکل استفاده شود، یک راه حل اختصاصی برای حل مشکلتان ایجاد می کنیم ؛ شما می­ توانید مطمئن باشید که دقیقاً همان چیزی را که می­ خواهید به دست می­ آورید.

موفقیت را با نتایج بدست آمده می سنجیم

ریکام ریکاوریقابل اعتمادترین شرکت در میان سازمان­های دولتی و خصوصی، برای بازیابی اطلاعات سرور است. ما از پیشرفته­ ترین فناوری­ های روز دنیا برای اطمینان از اینکه داده­ های شما در امنیت کامل بازیابی می ­شوند استفاده می­ کنیم.

همچنین، ما اولین شرکتی هستیم که دارای گواهینامه های استاندارد می باشد و مجوز فعالیت از اتحادیه صنف فناوران رایانه را داریم و همچنین افتخار داریم که با بسیاری از سازمانهای دولتی و امنیتی و خصوصی سابقه همکاری و کمک رسانی داریم که از ذکر نام آنها به دلیل حفظ محرمیت اطلاعاتی مشتریان معذوریم.

هنگامی که برای بازیابی اطلاعات با ریکام ریکاوری کار می ­کنید، می­ توانید با خیال راحت استراحت کنید و مطمئن باشید که اطلاعات شما در امنیت کامل است. پس همین امروز مورد خود را تحویل دهید و آسوده خاطر باشید؛ زیرا متخصصان ما می­ توانند اطلاعات شما را به سرعت و با ایمنی کامل بازیابی کنند.

موفق در استاندارد‌های امنیتی و کیفیتی

این‌ها فقط برخی از دلایلی است که باعث شده تا توجه بسیاری از نهاد‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی را به عنوان سرویس گیرنده جلب کنیم. بنابراین همین امروز برای تماس با ما در مورد نیاز‌های بازیابی اطلاعات سرور خود اقدام کنید.