بازیابی اطلاعات هارد سوخته

سوختن هارد

اجزای مکانیکی هارد دیسک‏ ها در طول زمان مستهلک می‌شوند.  ممکن است بعضی از اجزا نسبت به ضربه فیزیکی و جابجایی به‌شدت حساس باشند و باکمی انحراف از مکان خود، مانع از خوانده شدن اطلاعات توسط هارد دیسک گردد.

بعضی اوقات هم برای کامپیوتر اتفاقات ناخواسته از قبیل نوسان برق یا آتش سوزی رخ می دهد که می تواند به شدت برای هارد دستگاه مشکل ایجاد کند که باعث از بین رفتن هارد و یا حتی سوختن هارد شود و دیگر هارد یا توسط دستگاه شناخته نشود و یا حتی روشن نشود.

در همچین مواقعی کاربران اصطلاحا می گویند هارد سوخته ،اما از نظر مهندسی و فنی این فقط یک اصطلاح می باشد و به نظر ما هیچ هارد سوخته ای وجود ندارد و تمامی هارد ها قابلیت تعمیر و یا حتی بازیابی اطلاعات را دارند که بسته به نوع و شدت آسیب وارده درصد بازیابی اطلاعات هارد سوخته متغیر است.

وقتی به چنین مشکلی برخورد کردید ،اولین کاری که باید انجام دهید، خاموش کردن کامپیوتر و دستگاهتان است. بعد از یک ارزیابی کامل، تکنسین‏ های ماهر ما در زمینه بازیابی اطلاعات، برای یافتن موثرترین راه حل برای بازیابی اطلاعات از دست رفته شما تلاش خواهند کرد. با بهره ‏گیری از ابزارهای پیشرفته بازیابی اطلاعات و تکنیک‎های منحصربه فرد بازیابی اطلاعات خود، به شما در سریع ترین زمان ممکن کمک خواهیم کرد.

کمک نیاز دارید؟ متخصصان ما آماده پاسخگویی هستند       ۸۸۸۳۶۲۰۱-۰۲۱

ریکاوری هارد سوخته

گروه ریکام ریکاوری با سال ها تجربه در امر بازیابی اطلاعات و رویارویی با چنین مواردی از قبیل بازیابی اطلاعات هارد سوخته ،تجربه ،علم و تجهیزات کاملی در حل چنین مشکلی را به خوبی دارا می باشد و آماده خدمت رسانی به شما مشتریان گرامی است تا خیالتان را بابت اطلاعاتتان راحت کند.

خوشحالیم به اطلاع شما برسانیم اگر هاردتان سوخته به نظر می رسد و نا امید از به دست آوردن اطلاعات هارد سوخته خود هستید ،آنرا به ما برسانید تا برای شما بررسی کنیم و در صورت امکان اطلاعاتش را برایتان بازیابی کنیم.

صرف نظر از اینکه هارد شما چه مدل و برندی است و چه حجمی دارد ما آنرا برای شما ریکاوری و در صورت امکان به صورت کاملا رایگان تعمیر می کنیم.

  • تعمیر و بازیابی اطلاعات هارد اکسترنال سوخته(همه مدل ها)
  • تعمیر و بازیابی اطلاعات هارد اینترنال سوخته(همه مدل ها)