ریکاوری دیتابیس SQL

بازیابی اطلاعات دیتابیس SQL

بازیابی اطلاعات دیتابیس SQL | آسیب‎هایی که در ادوات ذخیره‎ی اطلاعاتی مثل هارددیسک یا SAN یا RAID به سخت‎افزار یا فایل سیستم وارد می‎شود می‎تواند به از دست رفتن اطلاعات در دیتابیس منجر شود. خرابی فایلهای  دیتابیس هزینه‎ی سنگینی برای  سازمانهای دولتی و خصوصی در پی دارد و می‎تواند باعث اتلاف وقت و سرمایه‎ی ارزشمند شما شود.

با این حال از دست دادن اطلاعات امری اجتناب ناپذیر میباشد که معمولا اکثر سازمانها با آن روبرو هستند. در تمامی سازمانهای دولتی و خصوصی، از نرم افزارهایی استفاده میشود که احتیاج به بکاپ گیری دارند و اکثر این نرم افزار ها تحت بانکهای اطلاعات قابل اجرا می باشند. نرم افزار هایی ازقبیل :مالی و حسابداری ، حضور و غیاب ، بیمه و… که بیشترین کاربرد را نزد شرکتها و ادارات دارند و از درجه اهمیت بالایی برخوردار هستند.

متخصصان آموزش‎دیده‎ و با تجربه ما در امر بازیابی اطلاعات دیتابیس ، به کمک مجموعه ابزارهایشان ، ساختار داخلی پیچیده‎ی دیتابیس را آنالیز می‎کنند تا دیتای معیوب را از دیتابیس استخراج کنند و اطلاعاتی که اهمیت بالاتری دارند را بازیابی نمایند و در اختیار کاربران قرار دهند.

وقتی که نتایج مطابق با نیاز شما باشد، می‎توانید به متخصصان مجرب ما در ریکام ریکاوری اعتماد کنید تا بهترین نتایج بازیابی دیتابیس را برای شما فراهم کنند!

بازیابی اطلاعات دیتابیس توسط متخصصان برتر و با تجربه

هنگامی که سازمانهای دولتی و خصوصی با خرابی دیتابیس مواجه می‎شوند، برای رفع نیازهای حیاتی خود در زمینه‎ی بازیابی اطلاعات دیتابیس، به ریکام ریکاوری مراجعه می‎کنند.

ما یکی از خدمات‎دهندگان پیشتاز در ایران و تهران هستیم که خدمات بازیابی اطلاعات دیتابیس را با گواهینامه‎ی کیفی ISO-9001 و کارشناسی سازمان ملی استاندارد ارائه می‎کنیم. تیم متخصصان ریکام ریکاوری از تکنسین‎های زبده در زمینه‎ی بازیابی اطلاعات تشکیل شده است و سوابق موفقیت‎هایشان ضامن تخصص آن‎هاست. این متخصصان در خدمتتان هستند تا اطلاعات شما را با حداکثر سرعت و بهترین کیفیتی که مقدور است بازیابی نمایند. ما در زمینه‎های زیر می‎توانیم شما را یاری کنیم:

  • بازیابی فایلهای پاک شده دیتابیس(MSSQL)
  • تعمیر و بازیابی فایلهای SQL خراب
  • تعمیر و بازیابی فایلهای بکاپ(BAK.) خراب
  • تعمیر و بازیابی فایلهای MySQL