مرکز بازیابی اطلاعات هارد | RecomeRecovery

تعمیر هارد و بازیابی اطلاعات جزء مشاغل بسیار حساس و مهم در حوزه انفورماتیک می باشد. بازیابی اطلاعات و تعمیر هارد بهترین فرصت را برای شرکت ها، سازمان ها و اشخاصی که اطلاعات خود را به هر نحوی از دست داده اند فراهم می کند تا به آنها دست پیدا کنند. اما اینکه این شرکت ها و افراد، چه شرکتی را برای بازیابی اطلاعات یا تعمیر هارد خود انتخاب می کنند و این فعالیت تا چه حد موفقیت آمیزخواهد بود اهمیت بالایی دارد. در نگاه اول اینطور به نظر می آید که اکثر شرکت های بازیابی اطلاعات  برای ارائه خدمات ریکاوری  هارد دارای تجهیزات کافی می باشند، گرچه بسیاری از آنها نیز ادعا می کنند که تمام قابلیت های ارائه یک سرویس حرفه ای بازیابی اطلاعات را دارا هستند ولی پس از بررسی های دقیق تر گرفتن نتیجه، تعداد کمی از آنها این قابلیت را تمام و کمال دارا می باشند.

مرکز بازیابی اطلاعات هارد و تعمیر ریکام ریکاوری، به عنوان اولین و تنها شرکت ایرانی فعال در زمینه بازیابی اطلاعات می باشد که موفق به کسب گواهی‌نامه‌های کنترل کیفیت ISO 9001 و ISO 140001 وOHSAS 18000 شده است و تنها مرکز بازیابی اطلاعات هارد است که موفق به کسب گواهینامه کارشناسی رسمی سازمان ملی استاندارد ایران در حوزه فرآوری داده ها گردیده است.  همچنین مفتخریم اعلام کنیم ، کلیه کارشناسان این شرکت دارای مدرک ارائه راهکارهای بستر سازی امنیت اطلاعات از معتبرترین مرکز علمی پژوهشی دنیا در زمینه بکاپ ،یعنی کمپانی (Veeam Backup Academy) می باشند  . تخصص بالای ما در رابطه با بازیابی اطلاعات از تجهیزات ذخیره کننده‌ای که دچار عیب شده‌اند و همچنین نقش ما در ارائه خدمات کیفی، هم به سازمانها و هم به اشخاص ، مثال زدنی می باشد.

[/vc_column]

بازیابی اطلاعات خاص

  • بازیابی اطلاعات دیتابیس
  •  موارد اورژانسی
  •  کامپیوترهای شخصی

بازیابی اطلاعات سرورها

  • بازیابی اطلاعات Raid
  • بازیابی اطلاعات VMware
  • بازیابی اطلاعات SAN|NAS

بازیابی اطلاعات هارد

  • تعمیر و بازیابی اطلاعات هارد دیسک
  • بازیابی اطلاعات و تعمیر هارد اکسترنال
  • تعمیر و بازیابی اطلاعات هارد SSD
بازیابی اطلاعات در محلی پاک و عاری از هرگونه گرد و غبار

اتاق پاک در ریکام

مرکز بازیابی اطلاعات هارد  ریکام ریکاوری

مشتریان ما

مرکز بازیابی اطلاعات هارد ریکام با سابقه نزدیک به دو دهه فعالیت در صنعت IT کشور ،افتخار همکاری با بسیاری از نهادها و سازمانهای دولتی و خصوصی و اشخاص را دارد که به دلیل حفظ محرمیت اطلاعاتی از نام بردن آنها خودداری می کنیم.اما خوشحالیم اعلام کنیم که نقش به سزایی در امر یاری رساندن به نهادها و سازمانهای دولتی و خصوصی و کاربران خانگی را داشته ایم و از این رو آمادگی خود را برای همکاری با نهادها، موسسات دولتی و دانشگاه ها جهت به اشتراک گذاشتن تجربیات موجود در این بخش با افراد کارآمد در صنعت انفورماتیک کشور اعلام می داریم.

مرکز امن بازیابی اطلاعات
بهترین مرکز بازیابی اطلاعات

متخصصان ما

شرکت ریکام مجهز به پیشرفته‎ترین و مؤثرترین سخت افزار ها و تجهیزات موجود میباشد تا بازیابی مناسب اطلاعاتتان را تضمین کند.ما از سال ۱۳۷۶ در صنعت IT و خدمات بازیابی اطلاعات مشغول به فعالیت هستیم، بنابراین از کفایت خود برای دستیابی به نتایج مورد نیاز شما اطمینان داریم. این مرکز بازیابی اطلاعات هارد تا کنون با خدمات خود،به هزاران مشتری سرویس ‎دهی کرده‎ است. ما در همه موارد بازیابی اطلاعات تخصص داریم، پس می‎توانید احساس امنیت کنید.همین امروز مشکل خود را با ما در میان بگذراید. ما به طور خستگی‎ناپذیری تلاش می‎کنیم تا اطلاعات بازیابی شده‎ی شما را تحویل دهیم و همان نتایجی را به شما ارائه کنیم که شایستگی آن را دارید.

تنها مرکز بازیابی اطلاعات هارد که خدمات شبانه روزی بازیابی اطلاعات و تعمیر هارد دیسک در ایران را ارائه میدهد

بازیابی اطلاعات کامپیوتر های شخصی

PC یا مک، تجاری یا شخصی، برای ما فرقی ندارد. متخصصان بازیابی اطلاعات ما، بیشتر از میانگین قادر به انجام بازیابی اطلاعات هستند، چراکه در شرکت ریکام، شما نتیجه می‌گیرید!

تیم مهندسان بازیابی اطلاعات ما می‌توانند اطلاعات را از هر هارددیسک کامپیوتر رومیزی موجود در بازار با استفاده از تکنیک‌های بازیابی اطلاعات اختصاصی ، بازیابی کنند. ما به‌عنوان اولین و تنها شرکت دارنده گواهی‌نامه‌های ISO 9001 و IMS در زمینه‏ ی بازیابی اطلاعات در ایران، برای ارائه کیفیت و امنیت ممتاز در هر پروژه، استاندارد تعیین می‏کنیم.